Opis produktu

Tik-tak, tik-tak, kolorowy budzik zaprasza wszystkie dzieci do zabawy w naukę godzin! Mój pierwszy zegar posiada guziczek, który po naciśnięciu świeci, ruchomą wskazówkę oraz pokrętło wydające zabawne terkoczące dźwięki. Ustawiając wskazówkę na wybranej cyfrze, zabawka mówi, która jest to godzina. Dzięki temu dziecko nauczy się godzin, pozna cyferki od 1-12 oraz można nauczyć go pojęcia czasu. To jeszcze nie wszystko! Zabawka wypowiada różne proste zdania, poszerzając zasób słownictwa Malucha, a wesołe melodyjki w magiczny sposób przemieniają naukę w zabawę. Dzięki przełącznikowi języka zegarek sprawdzi się także jako zabawka dla starszych dzieci pomagając w nauce języka angielskiego.
Niewielki rozmiar pozwoli zabrać go ze sobą w każdą podróż!

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 2 baterii 1,5V R03 AAA, załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: 20,5x15,5x6cm
Numer katalogowy: DD42567
Zabawki - Numer handlowy: 88145

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator